Firma RS-Serwis zajmuje się wywozem śmieci, gruzu, odpadów gabarytowych i budowlanych. Dysponuje samochodami ciężarowymi marki Mercedes, wyposażonymi w urządzenia hakowe do przewozu kontenerów na śmieci i gruz o pojemności 1,5m<sup>3</sup>, 2,5m<sup>3</sup>, 4,5m<sup>3</sup>, 5m<sup>3</sup>, 7m<sup>3</sup> i 15m<sup>3</sup>. Samochód Ciężarowy ?Multicar?, wyposażony w specjalne urządzenie do przewozu Kontenerów na Śmieci i Gruz o pojemności 1,5 m<sup>3</sup> i 2,5 m<sup>3</sup> Samochody ciężarowe marki Mitsubishi, wyposażone w urządzenia hakowe do przewozu kontenerów na śmieci i gruz o pojemności 5m<sup>3</sup>, 7m<sup>3</sup>. Kontener na śmieci i gruz, o pojemności 7m<sup>3</sup>, dodatkowo wyposażony w klampy zamykane. Samochody ciężarowe marki Mercedes, wyposażone w urządzenia hakowe do przewozu kontenerów na śmieci i gruz o pojemności 5m<sup>3</sup>, 7m<sup>3</sup>, 15m<sup>3</sup>. Samochody ciężarowe marki Mercedes, wyposażone w urządzenia hakowe do przewozu kontenerów na śmieci i gruz o pojemności 5m<sup>3</sup>, 7m<sup>3</sup>.

Firma RS Serwis oferuje dla firm i osób prywatnych „Wywóz Odpadów Budowlanych i Gruzu”.

Dysponuje odpowiednim sprzętem, zapleczem technicznym i personalnym pozwalającym szybko i dokładnie uporać się z Wywozem Odpadów Budowlanych i Gruzu.

Samochody ciężarowe wyposażone w urządzenia do przewozu Kontenerów na Śmieci i Gruz o różnej wielkości pozwalają umieścić pojemnik w najdogodniejszym dla klienta miejscu.

RS Serwis posiada różnego rodzaju, wielkości i pojemności Kontenery na Śmieci i Gruz umożliwiające dostosować je do potrzeb klientów.

Najczęściej stosowanymi Kontenerami na Śmieci i Gruz w Wywozie Odpadów Budowlanych i Gruzu są modele: KP-4,5 i KP-16 wyposażony w drzwi z tyłu ułatwiające ich załadunek i niższe burty.

Comments are closed.